W3A45A220KAT2A
Mfr.Part #
W3A45A220KAT2A
Manufacturer
KYOCERA AVX
Package/Case
Datasheet
W3A45A220KAT2A
Description
CAP ARRAY 22PF 50V NP0 0612
Stock
7370
Manufacturer :
KYOCERA AVX
Product Category :
Capacitor Networks, Arrays
Capacitance :
22pF
Circuit Type :
Isolated
Dielectric Material :
Ceramic
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Capacitors :
4
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Supplier Device Package :
0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient :
C0G, NP0
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
50 V